ДосягненняОлімпіади

Всеукраїнська олімпіада з математики 2024

Оприлюднено

🛎 Сезон олімпіадних здобутків оголошуємо відкритим!

🧮 З 18 до 22 березня 2024 року в мальовничому місті Ужгород відбулися перші цьогорічні всеукраїнські змагання школярів – Всеукраїнська олімпіада з математики 2024. Тож ось вам наші первоцвіти!

На закарпатських змаганнях ліцеїсти УФМЛ вибороли вісім дипломів!
🥇 І диплом – Олесь ГОРДІЙЧУК (10-Б).
🥈 ІІ дипломи – Єгор ВАРА (8-Б), Святослав ЛАВРЕНЮК (9-А), Михайло ЧУЙКО (10-В).
🥉 ІІІ дипломи – Віктор ПОЛІЩУК (9-Б), Остап ГІЩАК (9-В), Іван ХАРЧУК (9-Г), Максим СИНИШИН (10-А).

Більш того, наш Олесь, виступаючи за паралель 11 класів, отримав перший абсолютний результат та був нагороджений особливим призом Антона Тригуба, який свого часу був першим, хто виступав за старші паралелі на Всеукраїнських олімпіадах! По завершенні олімпіади Олесь і Святослав отримали запрошення на декілька міжнародних заходів. Але це ми поки залишимо у таємниці…

Цінуємо кожного нашого #математика, неймовірно пишаємось переможцями й зичимо їм продуктивного відновлення, а згодом – нових цікавих викликів і подальших здобутків!

Дякуємо керівникам, Олексію ПЕЧЕРИЦІ та Сергію РУДЕНКУ, які супроводжували ліцеїстів у цій подорожі, оберігали їхні спокій, моральний і психологічний стан, допомагали у підготовці до апеляції та робили фотозвіти!
«Олімпіади – це не лише про змагання, а й про дружбу! Дуже цікаво було спостерігати за спілкуванням та переживаннями за результати один одного учасників з команд різних регіонів України та нашого ліцею, за тим, як вони вітають своїх друзів із перемогами і співчувають поразкам… І надзвичайно приємно було почути від учасника із Одеси вдячність за моральну підтримку з боку одного із наших учнів [який побажав залишитись анонімним у цьому дописі]. Так, наші генії ще й скромні».

Учителі переможців – Василь БАКАЙ, Інна ВИШЕНСЬКА, В’ячеслав ЖИГУЛІН, Олеся ЗУБАРУК, Олена КРИЦЬКА, Олександр ЛИНЕЦЬ, Олексій ПЕЧЕРИЦЯ, Сергій РУДЕНКО – щиро радіють успіхам своїх учнів! Дякуємо їм за щоденну підтримку інтересу ліцеїстів до хитросплетінь математичних фактів!

Під час підготовки цьогорічних переможців до олімпіади ділились із ними своїм досвідом і знаннями тренери: Андрій АНІКУШИН, Інна ВИШЕНСЬКА, В’ячеслав ЖИГУЛІН, Олександр ЛИНЕЦЬ, Дмитро НОМІРОВСЬКИЙ, Ольга ПРИХОДЬКО, Вадим РАДЧЕНКО, Тетяна ХОМЕНКО та Микита ЩЕГЛОВ. Низький вам уклін! Прийміть подяку від учасників олімпіади та колективу ліцею!

Та опис представництва фізмату на цій олімпіаді досі був не повним… Жодні масові змагання не обходяться без арбітражу. Висловлюємо вдячність за справедливе суддівство під час перевірки робіт та пильну увагу до учасників впродовж апеляції журі під головуванням професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Богдана РУБЛЬОВА, випускника ліцею! До складу журі також входили Дмитро НОМІРОВСЬКИЙ, Олеся ЗУБАРУК, Тетяна ХОМЕНКО, Микита ЩЕГЛОВ та випускниці ліцею, а нині – студентки КНУ Катерина СВІТОВЕНКО і Марина ЧІГІДІНА. Більш того, ще одній нашій випускниці, Ярославі ЧОПІ, Міністерство освіти і науки України цього року довірило бути членкинею оргкомітету олімпіади. Адже УФМЛ – це про людей, які можуть практично все!

Команда ліцею дякує організаторам олімпіади, серед яких – Мала академія наук України, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації, Закарпатський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Ужгородський національний університет та Ужгородський науковий ліцей Закарпатської обласної ради, за теплий прийом, безпечні умови перебування, чудові призи та якісне й цікаве дозвілля. Краєзнавча прогулянка містом із відвідинами Ужгородського замку, екскурсії до палацу графів Шенборнів та замку Сент-Міклош у Чинадієво викликали захват у всіх без винятку учасників!

Цьогорічна насичена подіями олімпіада вже промайнула, але наші учні вже чекають на наступну. Тож нехай вона стане для них іще більш яскравим досвідом та принесе учасникам нові теплі спогади!

Коментарі закриті.