Події

Єдність у різноманітті (фото)

Оприлюднено

13 травня старшокласники ліцею відвідали червоний корпус КНУ, де цього дня проводився загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ-Expo.

Аудиторії головного корпусу гули голосами викладачів, студентів і майбутніх абітурієнтів, які прийшли до університету дізнатись про особливості вступу та навчального процесу на різних факультетах чи в інститутах шеченкового університету. Дехто з них уже обрав для себе майбутню спеціальність і завітав упевнитися, що це дійсно правильний вибір. Інші прийшли, щоб побачити все на власні очі та визначитись із майбутніми пріоритетами лише після цього.

Презентації, майстер-класи та різноманітні активності цього дня зацікавили майбутніх випускників. Фізматівці традиційно розглядали для себе варіанти, які пропонують їм фізичний факультет, факультет радіофізики, електроніки і комп’ютерних систем, факультет комп’ютерних наук та кібернетики й механіко-математичний факультет. Але були серед них і ті, кого зацікавили пропозиції військового інституту, хімічного факультету, інституту біології та медицини…

Тож побажаємо нашим одинадцятикласникам вдалого вибору, вступу на омріяні спеціальності та продуктивного навчання, що приведе їх до успіху в дорослому житті!

Коментарі закриті.