Події

Надзвичайні новини (фото)

Оприлюднено

9 травня на територію УФМЛ заїхав пожежний автомобіль, та фізматівці не панікували. Адже вони вже знали про приїзд працівників державної служби з надзвичайних ситуацій. Цього дня на ліцеїстів чекали цікаві активності.

За сигналом тривоги учні та працівники ліцею виконали вже звичну за останній рік евакуацію з навчальних приміщень, проте цього разу не до підземного укриття, а на фізматівське подвір’я. Там на них уже чекали рятувальники, які відзначили високу організованість і, для початку, запропонували всім прослухати невелику лекцію-демонстрацію про вибухонебезпечні предмети та правила поводження із ними.

Після цього почався справжній інтерактив. Адже наступною пролунала пропозиція всім охочим спробувати себе в ролі справжнього рятувальника під час гасіння пожежі! Тож, поки одна група ліцеїстів облаштовувала білу пляму посеред галявини, відпрацьовуючи навички гасіння трави з вогнегасника, інші фізматівці поливали спортивний майданчик (і трохи – своїх колег) зі справжнього пожежного брандспойта. Ох і набешкетували! Проте й запам’ятається такий досвід надовго.

Дякуємо співробітникам Голосіївського районного управління Головного управління ДСНС України в місті Києві та ініціаторам цього заходу, за сприяння яких стала можливою ця зустріч, – благодійному фонду “Співдружність Фі”, що опікується покращенням умов навчання і проживання учнів у нашому ліцеї.

Коментарі закриті.