ДосягненняОлімпіади

Злітаючи високо

Оприлюднено

З 10 по 20 серпня 2023 року у польському місті Хожув відбулась XVI Міжнародна олімпіада з астрономії та астрофізики. Україну на ній представляла команда з п’яти школярів, двоє з яких – вихованці УФМЛ Войтюк Вікторія і Загіка Андрій.

Пишаємось і щиро вітаємо юних українських астрономів, які здобули золото, срібло й дві бронзи цієї олімпіади, а особливо – нашого Андрія, нагородженого бронзовою медаллю! Попереду в нього – ще два роки навчання у ліцеї. Нехай інтерес до вивчення всесвіту не вщухає і проростає новими успіхами у подальших змаганнях будь-яких рівнів!

Висловлюємо вітання й подяку вчителям астрономії ліцею – Сімону Андрію Олександровичу і Пономаренку Василю Олександровичу, які щороку залюблюють у свій предмет все нових і нових школярів!

Низький уклін за вкладені у підготовку збірної України з астрономії та астрофізики серце і душу тренерам: Арсену Васильовичу Грицаю, Василю Олександровичу Пономаренку, Володимиру Миколайовичу Решетнику, Андрію Олександровичу Сімону, Назарію Павловичу Фортуні, (усі – КНУ), Володимиру Володимировичу Василенку, Владиславу Юрійовичу Вертелецькому, Ярославу Любомировичу Ерстенюку, Таїсії Дмитрівні Карасьовій, Івану Олександровичу Кохановському, Владиславі Ігорівні Марсаковій і Олександру Григоровичу Шевчуку.

Дякуємо за супровід і підтримку найкращих юних українських астрономів керівникам команди – Вернидуб Оксані Михайлівні та Решетнику Володимиру Миколайовичу!

Коментарі закриті.