Uncategorized

Змагальний рік розпочато!

Оприлюднено

12 вересня 2021 року на факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Математичний Занзібар. Вітаємо ліцеїстів, які взяли участь у перших цьогорічних математичних змаганнях Києва.

Наймасштабнішим серед учнів нашого ліцею цьогоріч був виступ учнів 10-11 класів у старшій лізі Занзібару. Тут боролися за призові місця чотири команди ліцею, які посіли перше (“Кулєшов”), шосте (“Лисаков”), восьме (“Авдєєнко”) і двадцять перше (“Гонтаренко”) місця з сорока одного у загальнокомандному заліку.

Середню лігу (9 класи), що складалася із сорока команд, відвідали три команди дев’ятикласників ліцею. Команда “Грин” завершила змагання у четвертому рядку турнірної таблиці, “Філоненко” – у тридцять першому, а “Любімчики” – у тридцять п’ятому.

У молодшій лізі (8 класи) серед двадцяти вісьмох команд від УФМЛ КНУ змагалося дві, а саме: “Волинець” із дев’ятим результатом і “Яцюк”, що завершила змагання у чотирнадцятому рядку турнірного протоколу. Вітаємо восьмикласників із дебютом на Київському математичному турнірі!

Усім учасникам змагань бажаємо подальшого продуктивного розвитку і гучних досягнень у матетематичних змаганнях Києва та України!!!

Коментарі закриті.