ДосягненняМАН

Майбутнє за технологіями!

Оприлюднено

3 лютого в Києві відбувся ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції “Електроніка та приладобудування” відділення технічних наук.

Робота учня 11-А класу Ігоря Котенка на тему “Розумна система моніторингу здоров’я в режимі реального часу на основі нейромережевих технологій” посіла абсолютне І місце й одержала відзнаку “Тема, що відноситься до найсучасніших наукових напрямів”!

У дослідженні йдеться про систему розумних наручних браслетів, які контролюють фізичний стан користувачів, наприклад, під час виконання людиною її професійних обов’язків. Головна їхня функція – інформування медичних працівників і користувача в разі виявлення проблеми за допомогою інноваційної системи прийняття рішень на основі нейромережевої технології Perceptron у режимі реального часу.

Пишаємось юним винахідником та бажаємо вдалого розвитку цього важливого й перспективного проєкту й успішного запуску робочої моделі винаходу в майбутньому!

Дякуємо за підтримку та науковий супровід дослідження педагогічному і науковому керівнику, кандидату технічних наук, учителю фізики Олександру Юрійовичу Мєшкову, без творчої енергії та корисних порад якого цей успіх не став би можливим.

Коментарі закриті.