ДосягненняМАН

Початок великого сходження!

Оприлюднено

Цьогоріч науково-дослідницький Олімп активно підкорюють фізики! 4 лютого учні нашого ліцею представили одразу 4 доповіді в секції “Прикладна фізика” відділення “Фізика та астрономія” Київської МАН!

ІІ місце за дослідження на тему “Сонячне випромінювання та поглинання його водою” отримав учень 9-Б класу Святослав Беженар, який працював над цією роботою під керівництвом кандидатки фізико-математичних наук, учительки фізики Засєдки Людмили Миколаївни.

ІІІ місце виборов учень 9-А класу Андрій Вахненко за пошукову роботу на тему “Двигун Паньо”, яку він виконував під керівництвом кандидатки фізико-математичних наук, учительки фізики Рубцової Ірини Львівни.

Роботи “Дослідження параметрів руху кулястого тіла по піску” Максима Бідненка та “Реакція обертаючого диска з отворами на потік повітря” Яна Василевського (учнів 9-А класу), що також були виконані під керівництвом Ірини Львівни Рубцової, окремо відзначені похвальними грамотами цьогорічного конкурсу-захисту.

Пишаємось яскравим дебютом наших дев’ятикласників на конкурсі-захисті й зичимо їм подальшого розвитку власних досліджень та нових цікавих результатів!

Дякуємо керівницям дослідницьких робіт за відданість науці та активну підтримку зацікавленості школярів вивченням світу, у якому ми живемо!

Коментарі закриті.