14 червня МАН відзначала найкращих у цьому році учасників конкурсу-захисту та їхніх керівників, серед яких були й наші фізматівці. Заслужені нагороди одержали троє учнів ліцею і троє їхніх учителів.
За роботу “Аналіз масиву відкритих екзопланет на предмет можливості існування життя земного типу” нагороди отримали випускник минулого року Артем Іванов і його наставник, учитель астрономії Василь Олександрович Пономаренко. Цього року Артема запросили до участі у Міжнародному шоу винаходів у хорватському місті Осієк, де він здобув золото за своє дослідження.
За проєкт під назвою “Розумна система моніторингу здоров’я в режимі реального часу на основі нейромережевих технологій”, що цього року виграв І диплом на ІІ та ІІІ диплом на ІІІ етапі конкурсу-захисту, а також диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського етапу конкурсу Еко-Техно-Україна, були відзначені учень 11-А класу Ігор Котенко та його керівник, учитель фізики ліцею, Олександр Юрійович Мєшков. Згадаємо і про ще одного вихованця Олександра Юрійовича й однокласника Ігоря, Артема Деденка, із роботою “Елемент живлення на основі фотосинтезу в річкових водоростях”, яка принесла йому ІІ диплом на ІІ етапі конкурсу-захисту й І місце на Всеукраїнському етапі конкурсу Еко-Техно-Україна, а також його попередньою розробкою джерела живлення за рахунок біосинтезу у бактеріях, що принесла юнаку золото Міжнародного шоу винаходів IWIS 2022 у Варшаві.
Дослідження “Кількість, сума та добуток дільників ґаусового числа” принесло відзнаки учню 11-А класу Нікіті Арському та його наставниці, вчительці математики Ользі Дмитрівні Приходько. За розвиток цієї ідеї Нікіта цьогоріч одержав І диплом на ІІ етапі та ІІ диплом на ІІІ етапі конкурсу-захисту, презентував свою роботу на Першій всеукраїнській Пі-конференції у березні, був наймолодшим доповідачем Міжнародної конференції молодих математиків у Інституті математики НАН України на початку червня, а також доповідав результати свого попереднього дослідження щодо схожих властивостей натуральних чисел під час Конкурсу молодих вчених Європейського союзу у місті Лейден (Нідерланди) восени минулого року.
Пишаємось відданістю науці та зацікавленістю наших учнів й учителів у дослідженні навколишнього світу! Бажаємо їм творчого натхнення й подальших здобутків на їхньому шляху!
Коментарі закриті.